Sample

תינוק נולד

 

האוויר בחדר התינוקות שלכם עלול לסכן את ילדכם.
אנחנו באירוסיד פשוט מאמינים שמגיע למשפחות עם ילדים הגנה מוגברת מפתוגנים שנישאים באוויר.

מה אורב בחדר התינוקות, בחדר שינה ובחדר המשחקים של הילד?

תכנית הטלוויזה 'בוקר טוב אמריקה' העלתה לאחרונה בעיה רצינית בבתים שלנו אשר מתחילה לתפוס תשומת לב: חומרים אורגנים נדיפים (VOCs).

VOCs הם גזים מזיקים הניפלטים למעשה מכל דבר שאנו מכניסים לבתינו -  במיוחד בסביבה חדשה ומעוצבת כמו חדר תינוקות. דברים כמו צבע, שטיחים, רהיטים, וילונות ואף חומרי ניקוי. בכל אלה קיים הפוטנציאל לפליטת גזים מזיקים.

מטהר האוויר אירוסיד: לאם הטרייה, זהו מוצר חובה בחדר התינוק.

ערכנו מבחן אשר מודד את כמות ה-VOCs  המזיקים בחדר תינוקות חדש. בנינו חדר תינוקות, צבענו את הקירות, התקנו שטיח חדש וקנינו שלל מוצרים עדכניים שאפשר לרכוש לתינוק החדש. ערך הפליטה הראשון שנקרא בחדר היה מעל ל-2420 VOCs. לאחר מכן הוספנו את מטהר האוויר אירוסיד לחדר התינוקות ותוך שבעת הימים הראשונים פליטת גזי VOCs צנחה ב-79% - הפחתה משמעותית.

אם VOCs  מזיקים כל כך, למה לא שמעתי עליהם קודם?

חברות טיהור אוויר מודעות לעובדה שמטהרי אוויר סטנדרטיים לא יכולים להשמיד VOCs , לכן הן מתעלמות מהנושא באלגנטיות. זה מה שמבדיל את אירוסיד מהשאר.

אירוסיד הוא מטהר האוויר הטוב ביותר לאלרגיות בגלל שאין צורך במסננים מותאמי גודל. במקום זאת אירוסיד משתמשים בטכנולוגיה העדכנית ביותר שנאס"א פיתחה. טכנולוגיה מוכחת במיגור דברים גדולים וקטנים כאחד. מחומרים שגורמים לאסטמה ולאלרגיות, כמו גזי (VOC) ווירוסים ועד לקרדית האבק וקשקשים של חיות המחמד. הדליקו אותו והניחו למטהר האוויר של אירוסיד לטפל באוויר.

מטהר האוויר אירוסיד מפיג ריחות של חדר תינוקות.

אנחנו יודעים כהורים שהמלאכים הקטנים שלנו יכולים להפיק ריחות יוצאי דופן. אירוסיד משתמשת בטכנולוגיה פרי פיתוחה של נאס"א, אשר מנדפת ריחות אורגניים ממושכים. החל מריח גוף (זיעה), כפות רגליים וריחות רבים אחרים שלא הזכרנו, כדי שהחדר של ילדכם יישאר רענן ונקי. המכשיר יודע לחסל וירוסים, מולקולות של נגיף שפעת, H1N1 או אפילו MRSA (בקטריה עמידה לאנטיביוטיקה). תנו לאיירוסייד להגן ילדכם ולאפשר לו לנשום בקלות.

צרו את החלל הבטוח שלכם

ניתן להשתמש באירוסיד בכל גודל של חדר, החל מחדר שינה גדול או חדר משפחה, וכלה בחדר טלוויזיה נעים.

פשוט, הדליקו את היחידה והרגעו. מעכשיו תתחילו להנות מטיהור אוויר ברמה אחרת.

60 הימים הראשונים עם ארוסיד

מתחילים

אם אתם יודעים לחבר מכשיר חשמלי לשקע, אתם תסתדרו עם מטהר האוויר אירוסיד. אירוסיד יכול לשבת על שידת מגירות או לצד שולחן באותה הנוחות; אין הבדל בין מנח אופקי או אנכי. קיימת ערכה מיוחדת אשר זמינה אם תחליטו לתלות את היחידה על הקיר ויש אפילו מעמד שמאפשר לכם למקם את היחידה במקום המתאים.

החודש הראשון 
משהו קורה באוויר

לפני שתרגישו הבדל בתחושה, אתם תרגישו הבדל בריח של האוויר. הוא נקי יותר ובאופן מסויים צלול יותר. אתם תרגישו בהבדל מבלי לדעת מדוע.

ריאות קטנות אוהבות אוויר

בואו ונודה על האמת, יש רמה מסויימת של זיהום שנישא באוויר בכל חדר. והוא נע כל זמן שמשהו מערבב את האוויר. מטהר האוויר אירוסיד תוכנן להסיר את הזיהום הזה. אירוסיד מפחיתה את העומס הביולוגי שנובע מהגזים הנפלטים מצבע, שטיחים, ריהוט חדש וחומרים לניקיון הבית כמו חומרים לטיהור ומטהרי אוויר. התנסו באוויר נקי למשך כמה ימים ותראו הבדל בילדכם בזמן שגופו חש בהקלה.

איזה מטהר אוויר?

אירוסיד כה לא מורגש עד שנדמה שאינו קיים. כעת הוא חלק מהפעוטון או מחדרו של הילד. הוא מסיר ביעילות ובבטחון חלקיקים מזיקים הנישאים באוויר וריחות רעים ברמה שלא חשבתם שאפשר עד עתה. החיים לצד מטהר האוויר אירוסיד יגרמו לכם להרגיש שיפור באיכות האוויר, פחות גורמים מעוררי אלרגיה, מפחית גודש באף ועיניים מגרדות. אתה תרגישו שינוי אמיתי בריח האוויר ושינוי בילדכם.

עכשיו אתם יכולים לעשות יותר, להיות ולחיות יותר על ידי הוספת את מטהר האוויר אירוסיד לאורך החיים הבריא שלכם.

ללא צורך בהחלפת מסננים או דאגה לשכבת האוזון, רק אוויר רענן וצלול.

 

למידע נוסף השאירו פרטים